ПРО CHOICE UKRAINE

CHOICE Ukraine українська компанія – виробник екологічних брендів для всіх галузей життя: краси, здоров’я й дому.

Компанія утворена у м. Києві у 2004 році та з того часу понад 19 років гарантує якість натуральної продукції, прозорість та надійність бізнесу.

ДОБРА ЇЖА. Здорова система харчування. HEALTHY FOOD SYSTEM. Суперфуди з елітних злакових та бобових для вражаючої енергії.

CHOICE PHYTO – фітокомплекси здоров’я та PRO HEALTHY – розділ ортомолекулярної медицини. Система оздоровлення всього організму. HEALTHY SYSTEM. Реальне рішення для повноцінного життя кожного.

WHITE MANDARIN. Система оновлення природної краси. RENEWAL SYSTEM. Активна косметика з дієвим натуральним складом.

GREEN MAX. Система турботи про оселю. HOME CARE SYSTEM Натуральні дієві засоби для прання, прибирання та миття посуду.

BIOX. Система догляду за ротовою порожниною. SYSTEM+ FOR HEALTHY TEETH. Натуральна зубна паста без шкідливих речовин та домішок.

ПРО НАТАЛІЯ МИГАЛКО

На даний момент МАЙСТЕР ЧОЙС ТОП ЛІДЕР КОМПАНІЇ CHOICE UKRAINE.

Свій шлях знайомства з продукцією компанії Чойс розпочала у 2006 році із використання фітокомплексів CHOICE.

У тому ж році розпочалось моє партнертво із CHOICE і був підписаний відповідний контракт (так це називалось на той момент).

Після отриманого особистого результату , почала використовувати натуральну продукцію для своїх рідних та близьких людей.

Отримані позитивні результати налагодження здоров’я мотивували мене все більше й більше розповідати людям та надати можливість використовувати цей ЧУДОВИЙ продукт, що подарований нам самою природою та реалізований як продукт, що поєднує у собі цілющу синергію пророщених зерен вівса, пшениці, кукурудзи з лікарськими травами та рослинами у кожній капсулі шляхом сучасних запатентованих технологій виробництва та унікальних багатолітніх розробок українських вчених, що не мають аналогів у цілому світі.

З 2008 року моє взаємне партнерство із українською компанією Чойс вийшло на новий рівень та у мене був відкритий склад продукції, який на сьогодні далі продовжує поповнюється новими брендами та розробками.

Компанія тоді почала стрімко розвиватись та розвивається і сьогодні, а тому тепер ми маємо кожен чудовий бренд – CHOICE phyto, Добра їжа, White Mandarin, Green Max, BioX та новинка – Pro Healthy (перелічені у порядку поступлення у продаж).

Flickr  Pinterest  Facebook

Сьогодні, Наталія Мигалко:

  • продовжує самостійну незалежну підприємницьку діяльність;
  • складоутримувач натуральної продукції всіх брендів CHOICE Ukraine;
  • працюю постійно напряму із ВИРОБНИКОМ (продукція із м. Київ поступає на мій склад);
  • власник багатьох інтернет – магазинів, що дає змогу забезпечувати всіх бажаючих натуральною, якісною, ефективною продукцією.
Кошик
error: Content is protected !!